Simple Style Guide (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Select list
uk: Список вибору

en: About
uk: Про модуль

en: Radios
uk: Радіокнопки

en: TODO
uk: ЗРОБИТИ

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Textarea
uk: Текстова область

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
