Simple Style Guide (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Select list
cs: Seznam

en: About
cs: Popis

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
