Simple Style Guide (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: ID
eu: IDa

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: About
eu: (r)i buruz

en: TODO
eu: Egiteko dago
