Simple Style Guide (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: File
ro: Fișier

en: Date
ro: Data

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Pattern
ro: Model

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Select list
ro: Listă selecție

en: About
ro: Despre

en: Radios
ro: Butoane radio
