Simple Style Guide (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: File
tr: Dosya

en: Date
tr: Tarih

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: About
tr: Hakkında

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri

en: Fieldset
tr: Alan kümesi (fieldset)
