Simple Style Guide (8.x-1.8) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: About
el: Περί

en: Patterns
el: Πρότυπα
