Simple Style Guide (8.x-1.8) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Pattern
oc: Motiu

en: About
oc: A prepaus

en: Patterns
oc: Motius
