Simple Feedback Survey (4.0.0-beta6) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Export
az: Eksport

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Base path
az: Baza yolu

en: Debug
az: Debaq

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Uses
az: İstifadə edir

en: - Select a value -
az: - Qiymət seçin -

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.
