Simple Feedback Survey (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: Display Settings
es: Opciones de presentación

en: Options
es: Opciones

en: Created
es: Creado

en: Question
es: Pregunta

en: Other
es: Otro(s)

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Delay
es: Retraso

en: Input Type
es: Tipo de entrada

en: Changed
es: Modificado

en: Base path
es: Ruta base

en: Questions
es: Preguntas

en: Debug
es: Depurar

en: Language code
es: Código de idioma

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Note: links open in the current window.
es: Nota: los enlaces se abren en la ventana actual.
