Simple Feedback Survey (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Other
lt: Kiti

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Questions
lt: Klausimai

en: Debug
lt: Derinimas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
