Simple Feedback Survey (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: Question
he: שאלה

en: Other
he: אחר

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Input Type
he: סוג קלט

en: Changed
he: השתנה

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: Questions
he: שאלות

en: Debug
he: אתר באגים

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה
