Simple Feedback Survey (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Other
be: Іншыя

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
