Simple Feedback Survey (8.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: Other
hr: Ostalo

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Display As
hr: Prikaži kao

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -
