Simple Feedback Survey (8.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Other
nn: Andre

en: Input Type
nn: Inndatatype

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
