Simple Feedback Survey (8.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
