Simple Feedback Survey (8.x-1.0-beta6) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
