Simple Feedback Survey (8.x-1.0-beta6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
