Simple Feedback Survey (8.x-1.0-beta8) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
