Simple Feedback Survey (8.x-1.0-beta9) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Options
uk: Опції

en: Created
uk: Створено

en: Question
uk: Питання

en: Other
uk: Інше

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Delay
uk: Затримка

en: Input Type
uk: Тип уведення

en: %label has been deleted.
uk: %label було вилучено.

en: Changed
uk: Змінено

en: Base path
uk: Основний шлях

en: Questions
uk: Питання

en: Debug
uk: Зневадження

en: Language code
uk: Код мови

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Option Value
uk: Значення параметра

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
