Simple Feedback Survey (8.x-1.0-rc4) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Question
ku: پرسیار

en: Other
ku: هیتر

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
