Simple Feedback Survey (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Options
sv: Alternativ

en: Created
sv: Skapad

en: Question
sv: Fråga

en: Other
sv: Övriga

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Input Type
sv: Inmatningstyp

en: %label has been deleted.
sv: %label har raderats.

en: Changed
sv: Ändrad

en: Base path
sv: Grundsökväg

en: Questions
sv: Frågor

en: Debug
sv: Felsök

en: Language code
sv: Språkkod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Uses
sv: Använder

en: Number of Questions
sv: Antal frågor

en: - Select a value -
sv: - Välj ett värde -

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
