Simple Feedback Survey (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Other
kk: Басқа

en: Language code
kk: Тілдің коды
