Simple Feedback Survey (8.x-1.10) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Question
pl: Pytanie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Other
pl: Inne

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Input Type
pl: Typ wprowadzania

en: %label has been deleted.
pl: %label zostało usunięte.

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Base path
pl: Ścieżka bazowa

en: Questions
pl: Pytania

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Language code
pl: Kod języka

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Uses
pl: Używa

en: Number of Questions
pl: Liczba pytań

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
