Simple Feedback Survey (8.x-1.13) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Other
bo: གཞན

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Base path
bo: རྨང་གཞིའི་སྦྲེལ་ལམ

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-
