Simple Feedback Survey (8.x-1.14) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Options
jv: Opsi

en: Created
jv: Digawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: Other
jv: Liyané

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -
