Simple Feedback Survey (8.x-1.15) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: Question
gl: Pregunta

en: Other
gl: Outro

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Input Type
gl: Tipo de Entrada

en: Changed
gl: Cambiado

en: Base path
gl: Ruta base

en: Questions
gl: Preguntas

en: Debug
gl: Depuración

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Uses
gl: Usos

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
