Simple Feedback Survey (8.x-1.15) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ
