Simple Feedback Survey (8.x-1.15) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Other
te: ఇతర

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Questions
te: ప్రశ్నలు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
