Simple Feedback Survey (8.x-1.17) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: Options
da: Valg

en: Created
da: Oprettet

en: Question
da: Spørgsmål

en: Other
da: Anden

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Input Type
da: Inputtype

en: %label has been deleted.
da: %label er blevet slettet.

en: Changed
da: Ændret

en: Base path
da: Basissti

en: Questions
da: Spørgsmål

en: Language code
da: Sprogkode

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Uses
da: Bruger

en: - Select a value -
da: - Vælg en værdi -

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.
