Simple Feedback Survey (8.x-1.17) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
