Simple Feedback Survey (8.x-1.18) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Question
eo: Demando

en: Other
eo: Alia

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -
