Simple Feedback Survey (8.x-1.19) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
