Simple Feedback Survey (8.x-1.19) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: Other
ug: باشقا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
