Simple Feedback Survey (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-
