Simple Feedback Survey (8.x-1.20) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Other
gu: અન્ય

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Uses
gu: ઉપયોગો
