Simple Feedback Survey (8.x-1.25) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -
