Simple Feedback Survey (8.x-1.25) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Options
ru: Настройки

en: Created
ru: Создано

en: Question
ru: Вопрос

en: Other
ru: Другое

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Input Type
ru: Тип ввода

en: %label has been deleted.
ru: %label было удалено.

en: Changed
ru: Изменение

en: Base path
ru: Базовый путь

en: Questions
ru: Вопросы

en: Debug
ru: Отладка

en: Language code
ru: Код языка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Uses
ru: Использование

en: Number of Questions
ru: Число вопросов

en: Display As
ru: Показать как

en: Option Value
ru: Значение

en: - Select a value -
ru: - Выберите значение -

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
