Simple Feedback Survey (8.x-1.26) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Question
ar: السؤال

en: Desc
ar: تنازلي

en: Other
ar: آخر

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Changed
ar: تم التغير

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Debug
ar: تنقيح

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: - Select a value -
ar: - اختر قيمة -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
