Simple Feedback Survey (8.x-1.26) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
