Simple Feedback Survey (8.x-1.27) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Options
fi: Valinnat

en: Created
fi: Luotu

en: Question
fi: Kysymys

en: Other
fi: Muu

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Input Type
fi: Syöttötyyppi

en: %label has been deleted.
fi: %label on poistettu.

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Base path
fi: Peruspolku

en: Questions
fi: Kysymykset

en: Apply
fi: Käytä

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Uses
fi: Käyttää

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
