Simple Feedback Survey (8.x-1.8) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக
