Simple Feedback Survey (8.x-1.9) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Question
bg: Въпрос

en: Other
bg: Други

en: Language code
bg: Код на език
