Simple Feedback Survey (8.x-1.27) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Options
el: Επιλογές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Question
el: Ερώτηση

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: Asc
el: Αύξ

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
