Simple Feedback Survey (8.x-1.27) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Question
et: Küsimus

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Input Type
et: Sisestamise tüüp

en: Changed
et: Muudetud

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Apply
et: Rakenda

en: Debug
et: Siluma

en: Language code
et: Keele kood

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
