Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Question
lv: Jautājums

en: General
lv: Galvenie

en: Other
lv: Citi

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Language code
lv: Valodas kods

en: About
lv: Par

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Uses
lv: Lieto

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
