Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha10) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Export
cy: Allfudo

en: View
cy: Gweld

en: Display
cy: Dangos

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Submitted
cy: Wedi ei gyflwyno

en: General
cy: Cyffredinol

en: Other
cy: Arall

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Input Type
cy: Math o fewnbwn

en: Questions
cy: Cwestiynau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Offset
cy: Ongli

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
