Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha11) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Display
ka: ჩვენება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Other
ka: სხვა

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
