Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha11) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
