Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha11) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Desc
sk: Zostupne

en: General
sk: Všeobecné

en: Other
sk: Ostatné

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: Changed
sk: Zmenené

en: Questions
sk: Otázky

en: Apply
sk: Použiť

en: Debug
sk: Ladenie

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Offset
sk: Ofset

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Uses
sk: Používa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
