Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha12) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
